SETKání mistrů

tatra trucks

Nahlédněte s námi do průmyslové výroby geniálních gigantů TATRA TRUCKS. Ukážeme vám, jak se montuje TATRA od prvního do posledního šroubku. Kromě originálních konstrukčních řešení uvidíte i legendární vozy TATRA a poslechnete si čtyři přednášky čtyř spíkrů. Dozvíte se vše, co jste chtěli vědět o LEANU a jeho využití v praxi. Bude to jízda!

zažIjte geniální giganty...

První SETKÁNÍ MISTRŮ v roce 2020 proběhne ve světově proslulé automobilce TATRA TRUCKS, která patří k nejstarším automobilkám světa. 

SETKÁNÍ MISTRŮ

23. 4. 2020

TATRA TRUCKS

CENA EARLY BIRDS

4 990 Kč

TATRA DŘÍVE

 

Značku TATRA proslavili cestovatelé Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka, kteří se po druhé světové válce v automobilech TATRA vydali na výpravy do Afriky, Ameriky a Asie. Karel Loprais s nákladními vozy TATRA opakovaně vyhrál slavnou Rallye Dakar, v níž překonával drsný terén včetně písečných dun a skalních útesů. Prokázal tak vysokou odolnost vozů TATRA.

 

TATRA DNES

 

Současná výroba se soustředí na těžká nákladní off-road vozidla, která jsou vyhlášená svou spolehlivostí v nejtěžších terénech i v extrémně nízkých a vysokých teplotách. 

4 990 Kč

CENA EARLY BIRDS 

Tato zvýhodněná cena končí již 31. 3. 2020

5 990 Kč

STANDARDNÍ CENA 

Tato cena je platná od 1. 4. 2020

ZBÝVAJÍCÍ MÍSTA ...

ZAJISTĚTE SI SVÉ MÍSTO VČAS, UŽ ZBÝVÁ POUHÝCH 26 MÍST. 

EXKURZE DO VÝROBY

Dozvíte se, jak se montuje TATRA od prvního do posledního šroubku. Uvidíte jedinečná konstrukční řešení vycházející z originální tatrovácké koncepce, kterou se doposud nepodařilo nikomu napodobit.

OSOBNOST Z PRAXE

Setkáte se s Pavlem Jurečkou, jehož profesní dráha je neoddělitelně spojena se značkou TATRA. Přes technické a vedoucí pozice se vypracoval na výrobního ředitele TATRY.

ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY

Dozvíte se vše, co jste kdy chtěli vědět o LEANU, ale báli jste se zeptat. A protože zavádění změn se obvykle neobejde bez počátečního odporu zaměstnanců, poradíme vám, jak na to.

TECHNICKÉ MUZEUM

Prohlédnete si legendární historická vozidla TATRA a podlehnete nostalgii při pohledu na TATRU 77 nebo TATRU 603. Sbírku tvoří desítky osobních a nákladních vozidel. Každý si přijde na své.

PROGRAM

Úvodní slovo moderátora Miloše Píchy, který vás bude provázet celým dnem 

Pavel Jurečka

Provokativní přednáška, která rozpoutá debatu, v níž můžete být slyšet i vy. | JIT (just in time) versus JIS (just in sequence) versus JIC (just in case) | APS v plánování výroby – dobrý sluha, ale zlý pán | Domestikace versus externalizace v kalkulaci nákladů | Motivace podřízených v době poklesu, stagnace a růstu | A nebudou chybět ani speciální efekty – efekt dvoustranného tlaku a efekt širokého sortimentu. 

Společně se přesuneme do průmyslové výroby vozů TATRA TRUCKS 

Uvidíte konstrukci vozu TATRA od prvního do posledního šroubku

V Interhotelu TATRA už na nás budou čekat spíkři se svými tématy

Hodina a půl, kterou můžete využít na prohlídku legendárních historických vozidel

Doplnění energie, kterou budete potřebovat na přednáškovou část 

Hana Ondráčková

Zavádění inovací je přirozenou součástí výrobních podniků. Jenomže lidskou přirozeností je zase odpor ke změnám. Zavádění změn se tak nezřídka neobejde bez časových a finančních ztrát. O nervech ani nemluvě. Jak komunikovat s týmem, aby byly inovace pozitivně přijaty? Představíme vám nejdůležitější pravidla pro implementaci a komunikaci změn.

Další důležité doplnění energie

Miloš Pícha

LEAN přístup nám neříká, že nikdy nebudeme dost dobří. Připomíná nám, že vždycky můžeme být ještě lepší! A to přece chceme. Seznamte se s kořeny LEANU, které jsou spjaty s podniky Toyota nebo Baťa. Načerpejte inspiraci, jak můžete osobním příkladem motivovat svůj tým. Naučte se, jak pracovat se svou energií a jak dodávat energii týmu.

Ukončení programu a pozvánka na příští Setkání mistrů

Změny programu vyhrazeny 

řečníci

Jeho kariéra je spojena se společností TATRA. Začínal na technických pozicích ve výrobě, technologii a kvalitě. Poté působil jako vedoucí odboru řízení jakosti výroby, vedoucí provozu montáže vozidel, propracoval se na výrobního ředitele a nyní je už rok členem představenstva. Opírá se o vysokoškolské vzdělání ekonomického směru se zaměřením na management a řízení výroby. Své pracovní zkušenosti získal i v zahraničí, v Rusku, Ázerbájdžánu, Turkmenistánu, v Bělorusku, Ukrajině, v Indii, ve Spojených arabských emirátech a prakticky ve všech zemích EU.
PAVEL JUREČKA
výrobní ředitel v TATRA TRUCKS, člen představenstva
Jeho profesní orientací je zavádění štíhlého podniku, štíhlá logistika a štíhlá administrativa. Působil v letecké společnosti AERO Vodochody AEROSPACE jako Quality Manager a poté jako Kaizen Promotion Officer. Jako LEAN manažer pracoval pro společnosti Czech Airlines Technics a ALS Czech Republic. Odpovídal za strategické projekty zaměřené na zefektivňování výrobních procesů, zvyšování produktivity, zlepšování kvality, snižování nákladů a omezování plýtvání. Věří, že na počátku všeho zlepšování je schopnost měnit sebe a své myšlení a chování.
TOMÁŠ PRŮŽEK
LEAN Manager
Po ukončení studií na matematicko-fyzikální fakultě na UK, se dále vzdělával na ČVUT, kde získal titul MBA a jeho závěrečná práce obdržela titul „Nejlepší diplomová práce roku 1999“. Od roku 1999 je členem akademického sboru Masarykova ústavu vyšších studií. Působil na ředitelských postech v mnoha firmách (Samsung-Calex, Saint-Gobain, NCH Czechoslovakia). Vedle manažerské praxe se věnuje i vzdělávání manažerů. Zaměřuje se na strategické plánování, controlling, projektové řízení, leadership a motivaci pracovníků.
MILOŠ PÍCHA
konzultant v oblasti projektového řízení a poradce managementu
Jako HR konzultantka, koučka a lektorka těží ze své více než 20leté praxe. Má bohaté zkušenosti z firem různých oborů. Pracovala jako HR ředitelka v Moravia Propag, personální manažerka ve společnosti Computer Press nebo specialistka lidských zdrojů v Home Creditu. Nyní působí jako lektorka manažerských, obchodních a komunikačních dovedností. Opírá se o poznatky, které získala během studia sociální pedagogiky a koučování.
HANA ONDRÁČKOVÁ
lektorka, HR konzultantka a koučka

KONTAKTY

Interhotel tatra

Záhumenní 1161, Kopřivnice www.tatrahotel.cz

setkání připravuje

NIKOLA FARKAŠOVÁ

EVENT MANAGER

m: +420 603 551 096 

e: nikola.farkasova@topvision.cz

SETKÁNÍ MISTRŮ: TATRA TRUCKS

PARTNEŘI

STAŇTE SE PARTEREM NAŠICH KONFERENCÍ: VÍCE ZDE